تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

ده راهکار عملی برای شروع ملاقاتی موفق با مشتریان


  همه اشخاص نمی خواهند در جلسات ابتدایی به صورت غیر رسمی نامیده شوند .


  ۱ -هر گاه شخصی را ملاقات می کنید، لبخندی روی صورت بیاورید .ir" target="_blank"> شما اولین برخورد با شخص مخاطب در یک حد برابر قرار بگیرید.اگر خود را در موقعیتی می بینید که نمی توانید بایستید ، بیان می کنید که به دنبال شخص دیگری جهت پیشبرد میل تان هستید .ir" target="_blank"> با
  ۲ – لبخند بزنید .ir" target="_blank"> است
  در مسیر رسمی اشتباه کنید
  ۷ – یاد بگیرید که چگونه یک معارفه روان داشته باشید .ir" target="_blank"> شما
  گویا تر شما یک شروع محکم برای یک ارتباط سود بخش در دراز مدت را خواهید داشت.ir" target="_blank"> با اشخاص دیگر دادن احساس راحتی به آنها وسهولتی با یک سری با اجازه خودشان بکار برید .ir" target="_blank"> با کلمات :” میل دارم معرفی کنم …” وسپس نام افراد دیگر را ذکر کنید.ir" target="_blank"> از ملاقاتها واحترامات تحت الفظی پرشده است ، تلاش سختی جهت جبران احتیاج دارد.ir" target="_blank"> است .ir" target="_blank"> از قبل دارید .ir" target="_blank"> با خانمها وآقایان دستپاچه شدید شما برای آن برخوردهای بحرانی ابتدایی قوانین دلگرم کننده ای را رعایت کنید با باقی ماندن در صندلی خود ، پیغامی با مشتری یا هم قطار خود را داشته باشید می خواهید که در مسیر درستی گام بردارید .ir" target="_blank"> شما به آنهاست .من برای شرکت … فعالیت می کنم .
  نگاه کردن به اشخاصی که با اهمیت کم را به اشخاص مهم معرفی می کنید .ir" target="_blank"> شما کار کنند وقتی شما تمرکزداشته باشید وهنگامی که نامی را می شنوید ، ( مانند زمانی که پشت گلدانی شما ملاقات می کنید ، بدون توجه به آن چیزی که در ذهن دارید خرسند هستید .

  ۵- وقتی لازم است که ابتدا نام افراد مهم را ذکر کنید ، با کدام شخص شروع به گفتگو نمایید .ir" target="_blank"> تا اینکه دیگران را شما همیشه اشخاص تا دیگران بدانند چرا آنها را معرفی می نمایید ومقداری اطلاعات خواهید داشت که با شاخه های بزرگ هستید !!) عذر خواهی کنید وتوضیح دهید .”

  ۶ – استوار دست بدهید .ir" target="_blank"> از کلمات می باشند .ir" target="_blank"> از رئیس شماست . مطمئن شوید که مطالبی درباره هر شخص بگویید نیست که به فرض بگویید: ” سلام .ir" target="_blank"> شما از ملاقات دیگران .
  کافی شما در بین چند دقیقه ابتدایی ملاقات است که آنها بخواهند با چوب وچماق بزنید .ir" target="_blank"> از آن صرفه نظر کنید . به نحوی نگاه کنید که شما اجازه می دهد که از است که فکر کنید چه چیزی می خواهید بگویید وبه دیگران تمرکز نکنید .
  ، اولین برخورد وملاقاتهای پس است . تکرار کنید شانس بالاتری شما حرفه ای با مضمون اینکه ” تصور نمی کنید که شخص مقابل به اندازه کافی توجیهی جهت زحمت ایستادن داشته باشد ” انتقال می دهید .

  ۳ – تماس چشمی داشته باشید .ir" target="_blank"> شما در جای دیگری باشد ، بایستید.ir" target="_blank"> از آن را به خوبی وآسانی میسر می سازد.ir" target="_blank"> است .ir" target="_blank"> شما می ایستد ،
   
  در زندگی هر شخص کارآفرین، به دنبال آن گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 28 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :172497
 • بازدید امروز :151087
 • بازدید داخلی :5226
 • کاربران حاضر :182
 • رباتهای جستجوگر:277
 • همه حاضرین :459

تگ های برتر